Opis

888,00 рсд
| Šifra | 41.151.71 |
| Model | PALMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 24.4 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040094327 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.284.71 |
| Model | BEAUTY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8.7 x 6.2 x 0.9 |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040052785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, DTG (digitalna štampa) |
| Šifra | 23.006.10 |
| Model | AMBER |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 25.9 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.26 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040084885 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Šifra | 41.121.71 |
| Model | BRUNELLO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 35.5 × 12 × 10.8 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 1.04 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040063903 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 |
| Šifra | 44.107.90 |
| Model | BELLAGIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.4 x 8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002575 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
Naš fluorescentni prsluk je esencijalan deo vaše radne ili bezbednosne opreme, dizajniran kako bi unapredio vašu vidljivost i sigurnost u različitim uslovima. Bez obzira na to da radite na gradilištu, upravljate saobraćajem ili se jednostavno brinete o bezbednosti na otvorenom, ovaj prsluk vam pruža dodatnu sigurnost.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.