Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Plastični kusoar
| Šifra | 34.541.91 |
| Model | SLOT |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 17.6 x 2.65 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040034279 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 165 |
Ženska jakna, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnji deo jakne duži od prednjeg
| Šifra | 30.073.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 15X15 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 15.2 x 15.2 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040064733 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.