Dodatne informacije
| Težina | 13,60 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 700 × 1000 cm |
| Težina | 13,60 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 700 × 1000 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 58.100.10-XS |
| Model | SG MULTI |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040022870 |
Portfolio sa notesom A5, kožnom oblogom, dodatnim džepovima za kartice i dokumenta i držačem za olovku
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.