Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crvena, Plava, Žuta |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crvena, Plava, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 43.012.91 |
| Model | GOLD MAXI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 8.9 x 12.2 cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Barkod | 8605040040102 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6 cm |
Dajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.