Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.054.71 |
| Model | PARMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 26.2 x 39.6 x 2.7 cm |
| Pakovanje | 10/5/1 |
| Neto težina | 1.12 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025691763 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Šifra | 35.139.88 |
| Model | CLIP ROUND |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | Ø 2.1 x 0.36cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025659930 |
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2.1cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.