Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 19.053.90 |
| Model | ZUMA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 400/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040065488 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3.5 cm |
Neka vaša radna uniforma postane vizuelni identifikator vašeg brenda uz naše pantalone na tregere sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone kombinuju funkcionalnost i jedinstven dizajn kako biste se istakli u svetu poslovanja.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.