Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.504.71 |
| Model | ROXY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 28.7 x 23 x 4.6 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.62 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040053171 |
| Preporučena vrsta štampe | CO2 laser, Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 3 cm |
Polo majica, 180 g/m2, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepom duž ramena
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.