Opis

708,00 рсд
| Šifra | 41.069.71 |
| Model | VINUM |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.5 x 15 x 3 cm |
| Pakovanje | 24/12/1 |
| Neto težina | 0.30 kg |
| Materijal | Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040011546 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 2.5 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.072.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 13X18 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 12.7 x 17.8 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040053911 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 33.156.41 |
| Model | ALERT |
| Boja | Neon žuta |
| Dimenzija | 5.6 x 4.2 x 0.2cm |
| Pakovanje | 2000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | PVC |
| Barkod | 8605040003565 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 2cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.