Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Prop
173,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.203.88 |
| Model | PROP |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 2.5 x 4.5 x 1 cm |
| Pakovanje | 300/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040074510 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Subli Photo 15×15
379,00 рсдPanel za fotografije
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.073.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 15X15 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 15.2 x 15.2 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040064733 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Branch
59,00 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.159.71 |
| Model | BRANCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040003640 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2cm |
Lucia
145,00 рсдŠolja od fine keramike, 300 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.048.90 |
| Model | LUCIA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 10cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025611013 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
Slični Proizvodi
Mecanix Wood
595,00 рсдVišenamenski alat sa 9 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |
Cadet Plus
350,00 рсдVišenamenski nož sa 12 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |
Victorinox Nail Clip
3.469,00 рсдVišenamenski nož sa 8 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.257.30 |
| Model | VICTORINOX NAIL CLIP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 6.6 x 1.7 x 1.5cm |
| Pakovanje | 12/1/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Barkod | 7611160044358 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |















Recenzije
Još nema komentara.