Dodatne informacije
| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,6 × 7,6 × 0,3 cm |
103,00 рсд
| Šifra | 30.069.90 |
| Model | SUBLI MAGNET SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.6 x 7.6 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040059661 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,6 × 7,6 × 0,3 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.020.90 |
| Model | PULT |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 4 |
| Neto težina | 6.60 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094563 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 33.193.71 |
| Model | HOUSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.7 x 4.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040033852 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1.5 cm |
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 34.554.90 |
| Model | PUZZLE A3-228 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 39.3 x 28.2 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A3 |
| Barkod | 8605040055502 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 39.3 x 28.2 cm |
| Šifra | 40.062.10 |
| Model | FRANKLIN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija metala i fiberglass-a, crni metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, drvena drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 103 x 62 (37) cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040079768 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.