Opis
Etno stolnjak sa krupnim kvadratima
Materijal: kanafas
Sastav: 100% pamuk
Veličina: 1,4 x 0,9 m
Etno stolnjak sa krupnim kvadratima
Materijal: kanafas
Sastav: 100% pamuk
Veličina: 1,4 x 0,9 m
| Boja | Crvena, Plava, Zelena, Žuta |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.162.91 |
| Model | OXIDE SUBLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 22 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040082034 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.239.71 |
| Model | TAHITI |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 42 x 33 x 19 cm |
| Pakovanje | 60/10 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Sastav | pamuk/juta |
| Materijal | Juta, Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674117 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.