Opis
Svečani stolnjak
Materijal: damast
Veličina: 1,4 x 0,9 m
Svečani stolnjak
Materijal: damast
Veličina: 1,4 x 0,9 m
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Sportska majica, 100 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja, reflektivni detalj na leđima.
| Šifra | 44.108.90 |
| Model | INVERSO PLUS |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.1 x 9.9cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002582 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 32.289.71 |
| Model | GLORY |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040079539 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.