Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Madam
256,00 рсд
Metalni držač za torbe
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.048.86 |
| Model | MADAM |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 4.5 x 0.8cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025622125 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2.5cm |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Top Gun
830,00 рсдPamučna polo majica, 210 g/m2
Polo majica, 210 g/m2, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepovima duž ramena, oko pazuha i ranfli.
Fantasy
239,00 рсдBojanka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.518.71 |
| Model | FANTASY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 21 x 1.7 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040086285 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5 cm |
Cooper Track
2.000,00 рсдMuški donji deo trenerke, 280 g/m2
Muška trenerka, 280 g/m2, pojas sa elastičnim učkurima sa steznim regulatorima, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na dnu
Slični Proizvodi
Radiant Wheel
103,00 рсдŠtitnik od sunca za volan
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.531.80 |
| Model | RADIANT WHEEL |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 44 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040065792 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Benny
233,00 рсдVišenamenski nož sa 4 funkcije
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |














Recenzije
Još nema komentara.