Opis

151,00 рсд
| Šifra | 33.180.90 |
| Model | RULER |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6.5 x 2.5 x 1.3cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040026311 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5.5 x 2.5cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 43.013.91 |
| Model | TEA |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 21cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.50 kg |
| Kapacitet | 420 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040078891 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5cm |
Dopustite svojoj organizaciji da zasija u svetu sa našom HTZ jaknom sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ova izvanredna jakna spaja vrhunski dizajn sa funkcionalnošću kako biste ostavili snažan utisak gde god da se pojavite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 34.502.12 |
| Model | ECLIPSE |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | 13.3 x 5.4 x 1.3 cm |
| Pakovanje | 250/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040056356 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
| Šifra | 32.261.90 |
| Model | LOVELY 8 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.6 x 6.3 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040079034 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.6 x 6.3 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.