Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Caldo Subli Mini
801,00 рсд
Termos za sublimaciju, 350 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.164.90 |
| Model | CALDO SUBLI MINI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 17 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040070376 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Grid
1.862,00 рсдDigitalni stoni LCD sat sa držačem za olovke
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.059.71 |
| Model | GRID |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 6.5 x 6.3 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040099421 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Cooper Track
2.000,00 рсдMuški donji deo trenerke, 280 g/m2
Muška trenerka, 280 g/m2, pojas sa elastičnim učkurima sa steznim regulatorima, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na dnu
Date
1.710,00 рсдDigitalni stoni LCD sat
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.077.71 |
| Model | DATE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.7 x 5 x 7.8 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Standard | |
| Barkod | 8605040091708 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
















Recenzije
Još nema komentara.