Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Lovely 8 x 6
145,00 рсд
Ogledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.261.90 |
| Model | LOVELY 8 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.6 x 6.3 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040079034 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.6 x 6.3 cm |
Ostali proizvodi
Ident XL
151,00 рсдDržač za identifikacionu karticu
Opšte informacije
- Šifra: 35.137.91
- Model: IDENT XL
- Boja: Transparentna
- Pakovanje: 500/50/1
- Neto težina: 0.02 kg
- Dimenzija: 7.9 x 3.1 x 1.1cm
- Dodatna oprema: Magnet
- Materijal: Plastika
- Barkod: 8605025653297
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Digitalna
- Preporučena dimenzija štampe: 7.5 x 2.8cm
Michelangelo
98,00 рсдMini štafelaj i platno
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.458.71 |
| Model | MICHELANGELO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8 x 13 x 2 cm |
| Pakovanje | 480/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040062005 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 7 cm |
Lucia
145,00 рсдŠolja od fine keramike, 300 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.048.90 |
| Model | LUCIA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 10cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025611013 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |















Recenzije
Još nema komentara.