Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Ciklama, Crna, Crvena, Kelly green, Narandžasta, Rojal plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.569.71 |
| Model | PLANK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 8.1 x 9.1 cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040035818 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 14 x 8 cm |
| Šifra | 33.176.10 |
| Model | CARRY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 7.9 x 4.1 x 0.7cm |
| Pakovanje | 600/100/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040025079 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.4cm |
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |
| Šifra | 36.011.80 |
| Model | SNAP FRAME A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040049266 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.