Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Branch
59,00 рсд
Drveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.159.71 |
| Model | BRANCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040003640 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2cm |
Ostali proizvodi
Magic Mug
243,00 рсдKeramička šolja za sublimaciju, 325 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.065.10 |
| Model | MAGIC MUG |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 36/12 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025646480 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 8.5cm |
Ident
139,00 рсдDržač za identifikacionu karticu
Opšte informacije
- Šifra: 35.136.91
- Model: IDENT
- Boja: Transparentna
- Pakovanje: 500/50/1
- Neto težina: 0.02 kg
- Dimenzija: 7.1 x 2.5 x 1cm
- Dodatna oprema: Magnet
- Materijal: Plastika
- Barkod: 8605025653280
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Digitalna
- Preporučena dimenzija štampe: 6.8 x 2.2cm
Cortex O
25,00 рсдPodmetač
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.079.71 |
| Model | CORTEX O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018644 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 5cm |














Recenzije
Još nema komentara.