Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Žuta |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Žuta |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.402.71 |
| Model | NATURELLA 170 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040026779 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 36.011.80 |
| Model | SNAP FRAME A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040049266 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.