Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Dečije veličine | 02, 04, 06, 08, 10, 12, 14 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Dečije veličine | 02, 04, 06, 08, 10, 12, 14 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.133.91 |
| Model | SPICE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 8.5 x 15.5 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.30 kg |
| Kapacitet | 700 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088173 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.168.71 |
| Model | KOLOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 11.5 x 3 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.21 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040064429 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Unisex trenerka, 280 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.