Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Polo majica, 210 g/m2, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepovima duž ramena, oko pazuha i ranfli.
| Šifra | 32.302.10 |
| Model | KEN |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040044162 |
| Šifra | 44.107.90 |
| Model | BELLAGIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.4 x 8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002575 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 34.051.40 |
| Model | METRIX |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 7.2 x 6.7 x 3.7cm |
| Pakovanje | 80/10/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019920 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.