Opis

114,00 рсд
| Šifra | 34.443.90 |
| Model | FRUITY |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 30 x 25 cm |
| Pakovanje | 100/25 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Tema | RPET |
| Barkod | 8605040045183 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 7cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.295.71 |
| Model | TOWER 54 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 17.5 x 5.1 x 5.1 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040034903 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Šifra | 32.057.90 |
| Model | BELLA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025693415 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 7.2 cm |
Sportska majica, 130 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.