Dodatne informacije
| Težina | 0,11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13 × 8 × 1,6 cm |
| Težina | 0,11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13 × 8 × 1,6 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.273.71 |
| Model | AURORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1 cm |
| Pakovanje | 300/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040048115 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 30.064.90 |
| Model | SUBLI MDF 6X4 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040041321 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.