Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 35.139.88 |
| Model | CLIP ROUND |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | Ø 2.1 x 0.36cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025659930 |
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2.1cm |
Naš mantil predstavlja savršenu kombinaciju stila i funkcionalnosti, pružajući vam zaštitu i samopouzdanje u različitim situacijama. Bez obzira da li ste u na gradilištu, u radionici, ili bilo kojoj drugoj radnoj sredini, ovaj mantil će zadovoljiti vaše potrebe.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 32.281.91 |
| Model | CLEAN 50S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 3.2 x 11.4 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 50 ml |
| Barkod | 8605040066713 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.