Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jazz
149,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.098.88 |
| Model | JAZZ |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 6.4 x 1.3 x 1.1cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025623566 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.9cm |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Uno
920,00 рсдPamučna majica, 180 g/m2
Polo majica, 180 g/m2, šivena sa strane, dupli štepovi na rukavima i dnu, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepom duž ramena.
Neto težina: 0,20kg
Premium 180
550,00 рсдPamučna majica, 180 g/m2
Majica, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štepovi duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Clean 300L
56,00 рсдBočica sa pumpicom, 300 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.283.91 |
| Model | CLEAN 300L |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 5.5 x 18.5 cm |
| Pakovanje | 40 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Barkod | 8605040076668 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Oliver
94,00 рсдDrvena varjača
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.160.71 |
| Model | OLIVER |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 60/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040095478 |
Slični Proizvodi
Cadet
327,00 рсдVišenamenski nož sa 10 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |
Victorinox Camper
2.531,00 рсдVišenamenski nož sa 13 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.154.30 |
| Model | VICTORINOX CAMPER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100146 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
Cadet Plus
350,00 рсдVišenamenski nož sa 12 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |
Radiant Wheel
103,00 рсдŠtitnik od sunca za volan
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.531.80 |
| Model | RADIANT WHEEL |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 44 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040065792 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |














Recenzije
Još nema komentara.