Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
56,00 рсд
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 31.030.86 |
| Model | TWINGO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.9cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040077740 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5cm |
| Šifra | 36.012.80 |
| Model | SNAP FRAME B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 5/1 |
| Neto težina | 2.52 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040099155 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 34.480.71 |
| Model | SCROLL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 4 x 3.6 cm |
| Pakovanje | 200/10/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040044131 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
| Šifra | 33.185.86 |
| Model | INOX |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 3.5 x 0.6 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040064399 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 14.127.30 |
| Model | BARONESA |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | Hemijska, “Touch” |
| Barkod | 8605025685199 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.