Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 39.5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.5, 48.5 |
| Boja | Bela, Crna |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 39.5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.5, 48.5 |
| Boja | Bela, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.179.11 |
| Model | RUBIK |
| Boja | Tamno siva |
| Dimenzija | 10.7 x 10.7 x 6 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Bambus, Filc |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040097663 |
| Šifra | 41.048.10 |
| Model | LAVA CLEAR |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.6 x 17.6cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025679341 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 24.5 x 12.5 cm |
| Šifra | 41.101.71 |
| Model | CHOP |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25.7 x 17.2 x 2.4cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040025840 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Dukserica, 280 g/m2, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastični paspuli na rukavima i dnu
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.