Opis

1.593,00 рсд
| Šifra | 41.054.71 |
| Model | PARMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 26.2 x 39.6 x 2.7 cm |
| Pakovanje | 10/5/1 |
| Neto težina | 1.12 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025691763 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 30.071.90 |
| Model | SUBLI COASTER ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040087459 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Majica, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štepovi duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.