Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bordo, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Tamno siva, Zelena |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
1.200,00 рсд
Ženska polo majica dugih rukava, 200 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štepovi na rukavima i dnu, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom, šlicevi sa strane.
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bordo, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Tamno siva, Zelena |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 31.030.86 |
| Model | TWINGO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.9cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040077740 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.