Opis

45,00 рсд
| Šifra | 34.436.71 |
| Model | LEVEL 30 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050392 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |

| Težina | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 4 × 0,3 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.123.71 |
| Model | ROSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16 x 10 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040080450 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 5 |
| Šifra | 41.149.71 |
| Model | PLANET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 21 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040060889 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 36.012.80 |
| Model | SNAP FRAME B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 5/1 |
| Neto težina | 2.52 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040099155 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 30.059.71 |
| Model | GRID |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 6.5 x 6.3 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040099421 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.