Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Svetlo braon |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.280.91 |
| Model | CLEAN 30S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 2.8 x 10.6 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Barkod | 8605040064900 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Šifra | 58.100.10-XS |
| Model | SG MULTI |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040022870 |
| Šifra | 36.009.80 |
| Model | SNAP FRAME A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.90 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040053690 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 59.4 x 84.1 cm |
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.