Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dopustite svojoj organizaciji da zasija u svetu sa našom HTZ jaknom sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ova izvanredna jakna spaja vrhunski dizajn sa funkcionalnošću kako biste ostavili snažan utisak gde god da se pojavite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 34.332.90 |
| Model | MAGNET COIN |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 7.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011973 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | ø 7cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.