Opis

649,00 рсд
| Šifra | 41.110.51 |
| Model | VICTORINOX GRATER GP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 76611160058003 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica dugih rukava, 160 g/m2, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 34.582.71 |
| Model | SAVANA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 21cm |
| Pakovanje | 50/1/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040068656 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.143.10 |
| Model | LAGO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7 x 19 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040066140 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
| Šifra | 30.066.71 |
| Model | SUBLI PLY R5 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037546 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.441.71 |
| Model | PINTO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 21 x 4 x 3 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040038512 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.