Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Svetlo braon, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.132.90 |
| Model | VITALIS HD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 13 x 8.3 cm |
| Pakovanje | 24/6 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 600 ml |
| Barkod | 8605040055564 |
| Šifra | 34.513.71 |
| Model | ART |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 1 cm |
| Pakovanje | 400/100/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040085684 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 6.5 x 2 cm |
| Šifra | 34.333.90 |
| Model | MAGNET CUBE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.3 x 7 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011980 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.2 x 6.9cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.