Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.150.91 |
| Model | SNACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 6 cm |
| Pakovanje | 12/1 |
| Neto težina | 0.90 kg |
| Kapacitet | 900 ml |
| Materijal | Bambus, Staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040080290 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 8 cm |
| Šifra | 30.061.71 |
| Model | PLUTO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10 x 4.3 x 5.9 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040097212 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.