Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Braon, Crna, Crvena, Metalik plava, Plava, Rojal plava, Siva, Srebrna, Svetlo braon, Tirkizno plava, Zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.147.71 |
| Model | PLATTER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 24.5 x 17.5 x 1 cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.35 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040037683 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.051.40 |
| Model | METRIX |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 7.2 x 6.7 x 3.7cm |
| Pakovanje | 80/10/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019920 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.