Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.161.80 |
| Model | WHEEL |
| Opis | Set alata sadrži skalpel, 4 fiksna odvijača – 2 ravna i 2 krstasta, držač sa 4 izmenjiva nastavka i 10 uložaka |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 12.8 x 4.8cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605025699776 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
Sportska majica, 130 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja.
| Šifra | 34.349.71 |
| Model | NATURELLA 140 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040016602 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Dukserica, 280g/m2, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na rukavima
| Šifra | 32.289.71 |
| Model | GLORY |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040079539 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.