Opis

56,00 рсд
| Šifra | 34.377.71 |
| Model | DREAM |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 7.5 x 1.5cm |
| Pakovanje | 400/40 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022610 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.3 x 1.5cm |

| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 7,5 × 1,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 37.321.91 |
| Model | PURE PACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 9.7 x 6.4cm |
| Pakovanje | 2000/100 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025653112 |
Portfolio sa notesom A5, kožnom oblogom, dodatnim džepovima za kartice i dokumenta i držačem za olovku
| Šifra | 30.072.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 13X18 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 12.7 x 17.8 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040053911 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ženska majica, blago strukirana, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štepovi duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Notes sa biorazgradivom hemijskom olovkom, nalepnicama za obeležavanje i nalepnicama za poruke, 70 listova
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.