Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
| Šifra | 37.361.90 |
| Model | PURE PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 17cm |
| Pakovanje | 1600/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025687728 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 17cm |
| Šifra | 41.136.71 |
| Model | AMERICANO MAXI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pluta, Plastika |
| Kapacitet | 450 ml |
| Barkod | 8605040058527 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.