Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Ljubičasta, Pink, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 59.045.41 |
| Model | GLOW LITE |
| Opis | Prsluk, fluorescentni, dve reflektivne trake napred i dve pozadi |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Neon žuta |
| Pakovanje | 200/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Performanse | Visoka vidljivost |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8605040026205 |
| Šifra | 41.109.30 |
| Model | VICTORINOX GRATER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160058010 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.