Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 41.088.10 |
| Model | PROSECCO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 16.5 x 14.5 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 16/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040020845 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
| Šifra | 41.153.80 |
| Model | FUNGHI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 18 x 12 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 800 ml |
| Materijal | Bambus, Aluminijum |
| Barkod | 8605040032244 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
| Šifra | 30.071.90 |
| Model | SUBLI COASTER ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040087459 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 32.130.90 |
| Model | PILL BOX |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.9 x 6.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025630731 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.