Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež, Bordo, Crna, Crvena, Plava, Srebrna, Zelena, Zlatna |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež, Bordo, Crna, Crvena, Plava, Srebrna, Zelena, Zlatna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.439.71 |
| Model | TOMATO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25 x 30 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040059982 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 10 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.