Opis

239,00 рсд
| Šifra | 34.518.71 |
| Model | FANTASY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 21 x 1.7 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040086285 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5 cm |

| Težina | 0,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 21 × 1,7 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 40.029.10 |
| Model | PANAMERA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, srebrni porub, gumirana drška, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 12 mm) |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97.5 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.60 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605025635354 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
Muška trenerka, 260 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji trenerke, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.