Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 36.015.80 |
| Model | A-BOARD B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 8.60 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040054512 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 70 x 100 cm |
| Šifra | 41.164.90 |
| Model | CALDO SUBLI MINI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 17 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040070376 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 36.032.80 |
| Model | WIND DISPLAY B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 13.60 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040041451 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.