Dodatne informacije
| Težina | 0,17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,3 × 28,2 cm |
232,00 рсд
| Šifra | 34.554.90 |
| Model | PUZZLE A3-228 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 39.3 x 28.2 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A3 |
| Barkod | 8605040055502 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 39.3 x 28.2 cm |
| Težina | 0,17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,3 × 28,2 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.363.10 |
| Model | GIFT BOX 1 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23 x 18.5 x 3.7cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019870 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4 cm |
| Šifra | 33.180.90 |
| Model | RULER |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6.5 x 2.5 x 1.3cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040026311 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5.5 x 2.5cm |
| Šifra | 41.122.71 |
| Model | MERLOT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16.6 x 14.7 x 4.9 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040089071 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
| Šifra | 34.349.71 |
| Model | NATURELLA 140 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040016602 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.