Opis

73,00 рсд
| Šifra | 33.146.71 |
| Model | WOODY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 5 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692395 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.263.90 |
| Model | LOVELY HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.4 x 7.1 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040063620 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.4 x 7.1 cm |
| Šifra | 34.540.71 |
| Model | BASE MINI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 162/81/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040038826 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 43.014.91 |
| Model | CAFE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20.5 x 7.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 90 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088104 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Sportska majica, 130 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.