Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Subli MDF 6X4
53,00 рсд
MDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.064.90 |
| Model | SUBLI MDF 6X4 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040041321 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Art
63,00 рсдDrvene bojice, 12/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.513.71 |
| Model | ART |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 1 cm |
| Pakovanje | 400/100/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040085684 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 6.5 x 2 cm |
Libre
2.120,00 рсдPlastična humidor kutija za tompuse
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 23.007.10 |
| Model | LIBRE |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23.8 x 12.7 x 5.2 cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040084625 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Nalepnica |
Puzzle A4-120
195,00 рсдSlagalica za sublimaciju, 120 delova
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.348.90 |
| Model | PUZZLE A4-120 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 28.8 x 19.8cm |
| Pakovanje | 200/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Sublimacija |
| Format | A4 |
| Barkod | 8605040013960 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 28.8 x 19.8cm |














Recenzije
Još nema komentara.