Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
77,00 рсд

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Roze zlatna, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.057.90 |
| Model | BELLA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025693415 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 7.2 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji lastiša, elastičnom trakom i držačem za olovku
| Šifra | 36.027.90 |
| Model | BRAND |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.18 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094587 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 32.297.71 |
| Model | DOMINIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.7 x 5 x 3cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika, Drvo |
| Barkod | 8605040066195 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Šifra | 11.084.10 |
| Model | DART BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1.2 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040064610 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.