Opis

162,00 рсд
| Šifra | 41.130.80 |
| Model | PABLO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 10 x 3 cm |
| Pakovanje | 72/12 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040058862 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 4 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.063.90 |
| Model | LILLY BIANCO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025639390 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 3.5cm |
| Šifra | 37.320.90 |
| Model | PURE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 18 x 15cm |
| Pakovanje | 1200/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025676029 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 18 x 15 cm |
| Šifra | 40.045.10 |
| Model | SMITH |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija aluminijuma i fiberglass-a, metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, gumirana drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 97 x 60 (32)cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025685571 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.