Opis






| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Braon, Crna, Crvena, Plava, Svetlo braon |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska polo majica, 180 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepom duž ramena.
| Šifra | 32.058.90 |
| Model | BELLA R |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.3 x 6.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025693422 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9.3 x 6.2cm |
| Šifra | 44.050.90 |
| Model | TEO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 8.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 225 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025618067 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.